O mnie/Współpraca

 Kim jestem?

Jestem siedemnastoletnią dziewczyną o imieniu Kamila, która zabrała się za recenzje, bo jest jeszcze zbyt niedoświadczona, by wydać książkę. Żartuję, choć książkę rzeczywiście chcę kiedyś wydać. Uczę się w technikum na profilu o nazwie "cyfrowe procesy graficzne", z rozszerzoną matmą, choć zdecydowanie bardziej wolę literki od cyferek. Czytam odkąd pamiętam, tak samo z pisaniem. Trzy lata temu postanowiłam to połączyć i wtedy pojawiły się pierwsze plany na blog.

Dlaczego "Niebieskie iskry" powstały?

Nie wiem, co sprawiło, że polubiłam czytanie, ale to samo pociągnęło za sobą pisanie. W czasie powstawania bloga nie miałam zbytnio nikogo, z kim mogłam porozmawiać o książkach, więc pozostawało mi pisanie do szuflady. Nie przeszkadzało mi to, gdy byłam młodsza, jednak gdy zaczęłam się rozwijać w tym kierunku, zapragnęłam dzielić się z kimś myślami i w jakimś stopniu się wykazać. Gdy blog powstawał, całkowicie mi to nie szło. Niebieskie Iskry nie są moim pierwszym blogiem, ale za to pierwszym z recenzjami. Tak więc przez dwa lata blog "wisiał" w internecie, a ja co jakiś czas coś wrzuciłam. Dopiero w styczniu 2017 roku uświadomiłam sobie, że przecież to moje miejsce w internecie, mój kącik, w którym mogę dzielić się pasją i nie mogłam go zaniedbywać. Zajrzyjcie w posty z 2015 i 2016 roku - jest lepiej, prawda?

Bookstagram:

Bookstagrama założyłam jakiś rok temu. Jest on moim podręcznym blogiem, lubię wrzucać tam parę krótkich zdań na temat książki i zaglądać na inne profile, by trochę poczytać i pooglądać ładne zdjęcia. Zapraszam: https://www.instagram.com/blue.spark.books/

Jesteś zainteresowany/a współpracą ze mną? Pisz tutaj: niebieskie.iskry@gmail.com

  • Chętnie zrecenzuję książki od wydawnictw, autorów, księgarń, różnych portali. Moje opinie są szczere, co razem z tym idzie, mogą być pozytywne jak i negatywne. Recenzja po otrzymaniu książki powinna pojawić się w przeciągu dwóch do trzech tygodni. Pierwszeństwo mają pozycje przedpremierowe oraz wydane w aktualnym roku. Jeśli jednak czas zostanie z góry ustalony przez wysyłającego, postaram się dostosować.
  • Przygarnę każdą kategorię, każdą pozycję; czy to świeżego autora, czy to mało znana powieść; poza erotykami. Najbardziej lubię młodzieżowe, fantastykę, thrillery, dramaty i sciene-fiction, więc takie książki zrecenzuję najchętniej. 
  • Recenzuję książki każdego formatu; czy to papier, czy e-book.
  • Zapewniam stały kontakt, odpisuję na wszystkie wiadomości.
  • ZAUFALI MI:

http://www.wsqn.pl/

http://otwarte.eu/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz coś od siebie. Wyraź swoją opinię. Zostaw po sobie ślad. Nie jesteś kolejną osobą, która weszła na tego bloga; jesteś Czytelnikiem. Osobą, dla której mogę pisać, która napawa mnie motywacją, a dzięki której blog wciąż się poszerza i rozwija. Dziękuję, że tu jesteś :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.