O mnie/Współpraca

 Kim jestem?

Jestem osiemnastoletnią dziewczyną o imieniu Kamila, która zabrała się za recenzje, bo jest jeszcze zbyt niedoświadczona, by wydać książkę. Żartuję, choć książkę rzeczywiście chcę kiedyś wydać. Uczę się w technikum na profilu cyfrowych procesów graficznych, ponieważ gdzieś w pewnym momencie odkryłam, że lubię bawić się w grafice i był to jedyny profil w moim otoczeniu, który mi odpowiadał. Czytam odkąd pamiętam, tak samo z pisaniem. Trzy lata temu postanowiłam to połączyć i wtedy pojawiły się pierwsze plany na blog.

Dlaczego "Niebieskie iskry" powstały?

To, co sprawiło, że polubiłam czytanie, pociągnęło za sobą pisanie i marzenia o własnej książce. W czasie powstawania bloga nie miałam zbytnio nikogo, z kim mogłam porozmawiać o książkach, więc pozostawało mi pisanie do szuflady. Nie przeszkadzało mi to, gdy byłam młodsza, jednak gdy zaczęłam się rozwijać w tym kierunku, zapragnęłam dzielić się z kimś myślami i w jakimś stopniu się wykazać. Gdy blog powstawał, całkowicie mi to nie szło. Niebieskie Iskry nie są moim pierwszym blogiem, ale za to pierwszym z recenzjami. Tak więc przez dwa lata blog "wisiał" w internecie, a ja co jakiś czas coś wrzuciłam. Dopiero w styczniu 2017 roku uświadomiłam sobie, że przecież to moje miejsce w internecie, mój kącik, w którym mogę dzielić się pasją i nie mogłam go zaniedbywać. Zajrzyjcie w posty z 2015 i 2016 roku - jest lepiej, prawda?

Bookstagram:

Bookstagrama założyłam spontanicznie, zachęcona instagramami innych blogerów. Jest on moim podręcznym blogiem, lubię wrzucać tam parę krótkich zdań na temat książki, jakieś informacje i zaglądać na inne profile, by trochę poczytać i pooglądać ładne zdjęcia. Zapraszam: https://www.instagram.com/blue.spark.books/

Jesteś zainteresowany/a współpracą ze mną? Pisz tutaj: niebieskie.iskry@gmail.com

  • Chętnie zrecenzuję książki od wydawnictw, autorów, księgarń, różnych portali. Moje opinie są szczere, co razem z tym idzie, mogą być pozytywne jak i negatywne. Czas pojawienia się recenzji zależy w głównej mierze od mojego wolnego czasu (zazwyczaj w ciągu dwóch lub trzech tygodni). Pierwszeństwo mają pozycje przedpremierowe oraz wydane w aktualnym roku. Jeśli jednak czas zostanie z góry ustalony przez wysyłającego, postaram się dostosować.
  • Przygarnę każdą kategorię, każdą pozycję; czy to świeżego autora, czy to mało znana powieść; poza erotykami. Najbardziej lubię młodzieżowe, fantastykę, romanse thrillery, dramaty i sciene-fiction, więc takie książki zrecenzuję najchętniej. 
  • Najchętniej recenzuję książki papierowe.
  • Zapewniam stały kontakt, odpisuję na wszystkie wiadomości.
  • ZAUFALI MI:

http://www.wsqn.pl/
http://czwartastrona.pl/

http://otwarte.eu/

http://replika.eu/

https://muza.com.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś i pozwalasz mi się rozwijać. Zostaw po sobie ślad; lubię, gdy wyrażasz swoją opinię. Chętnie się odwdzięczę i zajrzę do Ciebie, tylko zostaw link :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.